Spotkanie mieszkańców z Sekretarzem Miasta ws. rewitalizacji ul. Sowińskiego

Spotkanie z sekretarzem miastaPomimo umówienia spotkania z dwutygodniowym wyprzedzeniem, zamiast prezydenta Krzysztofa Żuka, rozmawiał z nami Pan Andrzej Wojewódzki – Sekretarz miasta.

Radny Marcin Nowak krótko zaprezentował inicjatywę, następnie Pani Wanda Kamińska opowiedziała o działaniach, które już zostały wykonane.

Pan Wojewódzki podkreślił, że każda obywatelska inicjatywa jest cenna i liczy, że będą one pączkować na pozostałe dzielnice. Zwrócił jednak uwagę, że w związku z kredytami zaciągniętymi na inwestycje ze środków unijnych, możliwości budżetu miasta są ograniczone.

Radny Marcin Nowak zapewnił, że zamieści nasz projekt w swoich wnioskach budżetowych na 2014 rok.