Drugi raz jesteśmy w „Masz Głos, Masz Wybór”

No Comments

Masz Głos, Masz Wybór 2013Drugi raz zakwalifikowaliśmy się do akcji „Masz Głos, Masz Wybór”. Tym razem wybraliśmy zadanie „Inicjatywa lokalna” (przeczytaj więcej na maszglos.pl).

W dniach 10-12 maja w Falentach pod Warszawą odbyło się szkolenie dla tegorocznych uczestników akcji (w sumie ponad 130 organizacji z całego kraju). Zdobywaliśmy wiedzę nt. specyfiki inicjatywy lokalnej, jej realizacji, współpracy z samorządem a także wymienialiśmy się doświadczeniami i uwagami z innymi uczestnikami.

Naszym celem będzie nie tylko dążenie do rewitalizacji przestrzeni sąsiedzkiej przy ul. Sowińskiego i Al. Racławickich, ale również doprowadzenie do uchwalenia przez Radę Miasta zasad realizacji inicjatywy lokalnej w Lublinie.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy