Spotkanie mieszkańców z Sekretarzem Miasta ws. rewitalizacji ul. Sowińskiego

No Comments

Spotkanie z sekretarzem miastaPomimo umówienia spotkania z dwutygodniowym wyprzedzeniem, zamiast prezydenta Krzysztofa Żuka, rozmawiał z nami Pan Andrzej Wojewódzki – Sekretarz miasta.

Radny Marcin Nowak krótko zaprezentował inicjatywę, następnie Pani Wanda Kamińska opowiedziała o działaniach, które już zostały wykonane.

Pan Wojewódzki podkreślił, że każda obywatelska inicjatywa jest cenna i liczy, że będą one pączkować na pozostałe dzielnice. Zwrócił jednak uwagę, że w związku z kredytami zaciągniętymi na inwestycje ze środków unijnych, możliwości budżetu miasta są ograniczone.

Radny Marcin Nowak zapewnił, że zamieści nasz projekt w swoich wnioskach budżetowych na 2014 rok.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy