Kawiarenka Obywatelska nt. partycypacji

No Comments

Budżet Obywatelski - konferencjaW piątek w Bibliotece na Felinie odbyła się „Kawiarenka Obywatelska”, poświęcona tematyce partycypacji. Zorganizowało ją Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Swoje prezentacje przedstawili Paweł Prokop – Prezes Fundacji Inicjatyw Menadżerskich (nt. „Partycypacja społeczna – za czy przeciw”) oraz Krzysztof Jakubowski – Prezes Fundacji Wolności (oczywiście nt. idei budżetu obywatelskiego oraz jego pilotażowego projektu w skali Lublina, realizowanego przez naszą Fundację i Radę Dzielnicy Rury).

Prezentacja nt. budżetu obywatelskiego jest dostępna w Internecie pod adresem:

http://prezi.com/k93fd0uyzpr1/budzet-obywatelski/

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy