Czy warto wprowadzić budżet obywatelski w Lublinie?

Zapraszamy na konferencję dotyczącą budżetu obywatelskiego w Lublinie. Na spotkaniu dokonamy podsumowania próby realizacji budżetu obywatelskiego, podjętej przez naszą fundację we współpracy z Radą Dzielnicy Rury oraz porozmawiamy nt. celowości i zasadności wprowadzenia tego narzędzia partycypacji obywatelskiej w naszym mieście.

Agenda:
15.00-15.40 „Pilotażowy projekt budżetu obywatelskiego w Lublinie – krok po kroku”
Krzysztof Jakubowski – Fundacja Wolności

15.45-16.25 „Standardy budżetu obywatelskiego”
Dariusz Kraszewski – Sieć Obywatelska Watchdog Polska

16.30-18.00 Panel dyskusyjny: „Czy warto wprowadzić budżet obywatelski w Lublinie?”

Prosimy o potwierdzenie obecności:
-mailowo na adres kontakt@fundacjawolnosci.org
-telefonicznie pod nr tel. 513 97 95 97