Współpraca z KNZiM

Fundacja Wolności od nowego roku akademickiego rozpoczęła współpracę z Kołem Naukowym Zarządzania i Marketingu, działającym na Wydziale Ekonomicznym UMCS.

Chcemy wspólnie pracować na rzecz rozwoju przedsiębiorczości wśród studentów. Ze swojej strony zapewniamy wsparcie merytoryczne, pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych na projekty oraz możliwość współpracy przy inicjatywach podejmowanych przez Fundację Wolności.

Zapraszamy na stronę internetową naszego partnera: knzim.umcs.lublin.pl