Kilka pytań w związku z wymianą kadr w Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Złożyliśmy wniosek do Prezydenta Miasta Lublin o udostępnienie informacji publicznej poprzez odpowiedź na poniższe pytania:
1. Jakie były powody odwołania z Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pań Bieleckiej, Biernackiej i Nieznaj w marcu br. ? Czy Prezydent nie był zadowolony z ich pracy w komisji? Dlaczego akurat te osoby zostały odwołane?
2. Czy Panowie Bednarczyk, Kaźmierczak lub Wójtowicz sami zgłosili swoje kandydatury do Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, czy zostali przez kogoś poleceni (kto zaproponował ich kandydatury?) lub wytypowani przez Prezydenta lub inne osoby (jeśli tak, to na jakiej podstawie)?
3. Ile zgłoszeń osób chętnych do pracy w komisji wpłynęło do urzędu od początku tego roku?
4. Proszę o przesłanie kopii dokumentów, poświadczających ukończenie przez w/w Panów szkolenia, które uprawnia do zasiadania w Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
5. Ile wynosi tegoroczny budżet na wynagrodzenia członków komisji?