Rady Dzielnic – Jak to się robi w Krakowie? Zapraszamy na spotkanie

Serdecznie zapraszamy na kawiarenkę obywatelską nt. „Rady Dzielnic – jak to się robi w Krakowie?”, które odbędzie się w poniedziałek 21 marca 2016 roku o godz. 15 w Fantastycznym Domu Kultury przy ul. Lwowskiej 12 (dzielnica Kalinowszczyzna).

Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy:

Anna Cioch – Fundacja Stańczyka z Krakowa

Szczęsny Filipiak – Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Zwierzyniec w Krakowie

Paweł Prokop – Doradca Prezydenta Miasta Lublin ds. Partycypacji

Marcin Nowak – Radny Miasta Lublin

Spotkanie chcemy poświęcić nt. kompetencji rad dzielnic w Krakowie i Lublinie (podobieństwa, różnice). Dowiemy się, dlaczego tamtejsi społecznicy chcą zmian w ich funkcjonowaniu oraz jak możemy wykorzystać doświadczenia Krakowa w naszym mieście.