Posiedzenie RD Czechów Południowy – kwiecień 2016

Porządek obrad:

1. Informacje Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy z działalności pomiędzy posiedzeniami.
  2. Informacja Przewodniczącego Zarządu o stanie realizacji wniosków i uchwał Rady Dzielnicy;
  3. Przedstawienie założeń projektu do Budżetu Obywatelskiego oraz dyskusja na temat działań promocyjnych;
  4. Podpisanie listu intencyjnego o współpracy z Kołem Architektury i Budownictwa Naturalnego „Archinature” Politechniki Lubelskiej;
  5. Dyskusja na temat zgłaszania wniosków do projektu budżetu Gminy Lublin na 2017 rok;
  6. Dyskusja i zajęcie stanowiska Rady Dzielnicy w sprawie planów zagospodarowania Górek Czechowskich;
  7. Interpelacje, zapytania