Pomagamy budować Obywatelski Kraśnik

No Comments

Plakat_Wspolnie_zbudujmyMiło nam poinformować, że Fundacja Wolności współpracuje z Urzędem Miasta Kraśnik, w celu przygotowania miasta i jego mieszkańców do wprowadzenia budżetu obywatelskiego.

W tym miesiącu trwają konsultacje przyszłorocznego budżetu miasta. Będziemy obecni na wszystkich siedmiu spotkaniach, gdzie zaprezentujemy Kraśniczanom ideę oraz cele budżetu obywatelskiego.

Natomiast w przyszłym roku zajmiemy się przygotowaniem procedur do wdrożenia budżetu obywatelskiego w Kraśniku. Wspólnie z władzami miasta staramy się o pozyskanie dofinansowania na przygotowanie i realizację budżetu obywatelskiego na rok 2015.

Więcej informacji nt. akcji „Wspólnie Zbudujmy Obywatelski Kraśnik” znajdziesz na stronie internetowej Urzędu Miasta Kraśnik.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy