Informacja w sprawie Budżetu Obywatelskiego

Już w najbliższy piątek, 30 maja, rozpoczyna się przyjmowanie wniosków z propozycjami projektów, które mogą zostać sfinansowane w ramach budżetu obywatelskiego Lublina w 2015 roku. Przypominamy, że zgłoszenia będą przyjmowane do 30 czerwca br.

Wszelkie informacje związane z budżetem obywatelskim znaleźć można na stronie: www.obywatelski.lublin.eu

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Urzędem Miasta Lublin, gdzie kompetentni urzędnicy odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania. Odpowiedzi można uzyskać pod telefonem: 81 466 19 01 i 81 466 19 02 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 lub pisząc na adres: obywatelski@lublin.eu.

Serdecznie zapraszamy!