Rada Miasta powołała doraźną Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego

Na sesji 10 kwietnia 2014 roku Rada Miasta Lublin powołała doraźną Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego. Zobacz treść uchwały.

Do zakresu działania doraźnej Komisji będzie należeć:
1) promowanie idei budżetu obywatelskiego;
2) monitorowanie przebiegu wdrożenia i wykonania Budżetu Obywatelskiego;

3) zapoznanie się z wynikami analizy pod względem formalno-prawnym oraz szacunkowego kosztu realizacji i gospodarności, wszystkich propozycji zadań zgłoszonych przez mieszkańców Lublina do Budżetu Obywatelskiego;
4) monitorowanie procesu głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego.

W skład komisji wybrano 11 radnych (wszystkich, którzy zostali zgłoszeni): Jacek Bednarczyk, Leszek Daniewski, Zdzisław Drozd, Zbigniew Jurkowski, Michał Krawczyk, Zbigniew Ławniczak, Jadwiga Mach, Jan Madejek, Jarosław Pakuła, Tomasz Pitucha oraz Krzysztof Siczek.

Przewodniczącym komisji wybrano Michała Krawczyka.