Już niebawem rusza „Ekonomia w Działaniu”!

No Comments

Projekt „Ekonomia w Działaniu” powstał z inicjatywy grupy młodych ludzi, zainteresowanych  tematyką ekonomii. Jego celem jest podniesienie świadomości ekonomicznej oraz upowszechniania postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży.

Swoimi działaniami chcemy zwrócić uwagę na potrzebę prowadzenia edukacji ekonomicznej, która ma wpływ na nasze dorosłe życie, od codziennych finansów domowych, po poziom emerytury.

Projekt polega na organizacji czterech całodniowych szkoleń o tematyce inwestowania oraz wyjeździe studyjnym na giełdę papierów wartościowych do Warszawy.

Uczestnicy projektu na podstawie zdobytej wiedzy przygotują artykuły ekonomiczne na portal internetowy dla młodzieży oraz przeprowadzą sześć szkoleń w swoich lokalnych społecznościach.

Projekt będzie realizowany w ramach programu „Młodzież w Działaniu”.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy