Wojewoda Lubelski opublikował rejestry umów

No Comments

Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek opublikował w Biuletynie Informacji Publicznej rejestr zawieranych umów i porozumień za 2017 rok.

Jest to efekt petycji, skierowanej do Wojewody przez Fundację Wolności. Petycję opublikowaliśmy na naszej stronie (tutaj) i zachęcaliśmy do podpisania. Wojewoda rozpatrzył ją pozytywnie i w lipcu Dyrektor Biura Wojewody odpowiedział, że rejestry umów zostaną opublikowane do 1 października i będą aktualizowane co kwartał.

Wojewoda wywiązał się ze swojego zobowiązania przed czasem, bo 29 września w BIPie pojawiły się wykazy umów. Rejestr umów i porozumień wojewody jest dostępny >>pod tym adresem<<. Natomiast rejestr umów i porozumień zawieranych przez Dyrektora Generalnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego znajduje się >>tutaj<<.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy