Spotkanie nt. zmian w prawie wyborczym

Co powinieneś wiedzieć o zmianach w kodeksie wyborczym? Co mogą zrobić obywatele, aby wybory samorządowe były uczciwe i przejrzyste? Fundacja Wolności zorganizowała otwarte spotkanie.

Naszym gościem był sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie Jerzy Rodzik, Komisarz Wyborczy w Lublinie.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 80 osób, w tym m.in. członkowie rad dzielnic, organizacji pozarządowych, Komitetu Obrony Demokracji.

Na początku spotkania komisarz wyborczy przedstawił zmiany w kodeksie wyborczym oraz podzielił się swoimi wątpliwościami dotyczącymi organizacji tegorocznych wyborów. Następnie oddaliśmy głos uczestnikom, którzy licznie zadawali pytania.

Poniżej nagranie ze spotkania:

Chcesz być na bieżąco? >>kliknij tutaj<< i zapisz się na newsletter

>> Wesprzyj naszą sprawę <<

Relacje ze spotkania w mediach: TVP3 Lublin,