Wniosek do Prezydenta o zorganizowanie gali wręczenia nagród dla wyróżniających się urzędników

No Comments

W dniu 2 lutego złożyliśmy wniosek do Prezydenta miasta Lublin o zorganizowanie gali, na której zostaną uhonorowani najbardziej zasłużeni pracownicy urzędu. Wydarzenie mogłoby odbyć się np. przed najbliższą sesją Rady Miasta lub w trakcie przerwy w obradach.

19 stycznia br. podczas Gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym prezydent wręczył nagrody sportowcom, którzy osiągnęli w ubiegłym roku wysokie wyniki. Natomiast informacje o stypendystach i nagrodach przyznanych mieszkańcom miasta z zakresu kultury są publikowane na stronie urzędu. Dzięki temu mieszkańcy mają możliwość podziwiać ich sukcesy.

Nie widzimy powodu, aby nie chwalić się sukcesami i osiągnięciami pracowników urzędu, którzy szczególnie wyróżnili się swoją pracą w minionym roku. Dlatego wnioskujemy o zorganizowanie gali z odznaczeniem najbardziej wyróżniających się pracowników urzędu oraz opublikowanie na stronie urzędu miasta listy wszystkich pracowników, którzy otrzymali nagrodę za pracę w minonym roku, wraz z podaniem uzasadnienia i kwoty nagrody.

Poza tym, złożyliśmy wniosek o udzielenie informacji publicznej w sprawie udostepnienia nazwisk pracowników urzędu, którzy otrzymali nagrody za pracę w 2017 roku, wraz z podaniem uzasadnienia i kwoty nagrody. Takie same wnioski wysłaliśmy również do Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Wojewody Lubelskiego.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy