Konkurs dla dzieci 5-13 lat

No Comments

Drodzy Mali Obywatele, Drodzy Rodzice i Opiekunowie!koziol02b-tlo-700x220

Ogłaszamy konkurs, którego celem jest umożliwienie dzieciom w wieku 5-13 lat pokazania poprzez sztukę tego,  co chcieliby zmienić w swojej małej ojczyźnie. Zdajemy sobie sprawę, że pomysłowość dzieci i młodzieży jest nieograniczona, a potrzeby często spore i ważne. W naszym konkursie chcemy nagrodzić te najciekawsze, ale także takie, których celem jest działanie dla dobra wspólnego.

Pokażcie w swoich pracach, jak polepszyć życie mieszkańców waszej dzielnicy, waszego miasta. Jak pomóc osobom starszym, co można zrobić dla ułatwienia ich życia i funkcjonowania w mieście, czy na waszym osiedlu? Co można zrobić dla dzieci, dla młodzieży? Czy jest jakiś sposób na polepszenie warunków życia dla zwierząt, które mieszkają w mieście? Obserwujcie swoją okolice, dostrzegajcie problemy, szukajcie rozwiązań.

Konkurs ma formę otwartą.

Czekamy na Wasze prace pod tytułem MÓJ LUBLIN ZA 10 LAT:

  • rysunki
  • komiksy
  • formy opisowe
  • filmy
  • … i co WAM przyjdzie do głowy

Prace konkursowe i Oświadczenia (link poniżej) należy przekazywać Organizatorowi w jednej z poniższych form:

  1. przesłać pocztą na adres Centrum Rozwiązań Systemowych, ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław z dopiskiem Konkurs
  2. skan lub zdjęcie obrazka, pracy artystycznej, tekstu lub link do filmu na YouTube oraz zdjęcie lub skan podpisanego Oświadczenia przesłać pocztą elektroniczną (e-mail) na adres : konkurs@crs.org.pl

Termin dostarczenia prac mija 15.09.2014 r.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem:

Regulamin

Oświadczenie

źródło: graobudzet.crs.org.pl

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy