Drugi numer Jawnego Lublina już jest!

Właśnie z drukarni odebraliśmy drugi numer Jawnego Lublina. Jutro będziemy go rozdawać w trakcie sesji Rady Miasta, natomiast po świętach 10 tys. egzemplarzy trafi do skrzynek mieszkańców Lublina (os. Piastowskie, os. Nowowiejskie, Felin i Szerokie). 1,5 tysięcy egzemplarzy rozdamy członkom Rad Dzielnic, sympatykom i mieszkańcom Lublina.

Jeśli już teraz chcecie się z nim zapoznać to tutaj jest dostępna wersja online.

Wydanie dwóch numerów Jawnego Lublina było możliwe dzięki wsparciu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.