List otwarty do Andrzeja Pruszkowskiego

Szanowny Panie Andrzeju!

Zwracamy się do Pana publicznie z propozycją zrzeczenia się wynagrodzenia z tytułu zakazu pracy u konkurencji, jakie przysługuje Panu z związku z rozwiązaniem umowy ze spółką PGE Dystrybucja.

Wczoraj Mariusz Grad (polityk PO) zrzekł się wynagrodzenia z tytułu zakazu pracy dla konkurencji, które wynikało z jego umowy ze spółką Lubelskie Dworce.

Analogiczna decyzja z Pana strony pokazałaby nie tylko szacunek dla dpieniędzy publicznych, ale również, że politycy PO i PiS potrafią przedłożyć dobro publiczne nad własne interesy.

z wyrazami szacunku

Krzysztof Jakubowski