List otwarty do Andrzeja Pruszkowskiego

No Comments

Szanowny Panie Andrzeju!

Zwracamy się do Pana publicznie z propozycją zrzeczenia się wynagrodzenia z tytułu zakazu pracy u konkurencji, jakie przysługuje Panu z związku z rozwiązaniem umowy ze spółką PGE Dystrybucja.

Wczoraj Mariusz Grad (polityk PO) zrzekł się wynagrodzenia z tytułu zakazu pracy dla konkurencji, które wynikało z jego umowy ze spółką Lubelskie Dworce.

Analogiczna decyzja z Pana strony pokazałaby nie tylko szacunek dla dpieniędzy publicznych, ale również, że politycy PO i PiS potrafią przedłożyć dobro publiczne nad własne interesy.

z wyrazami szacunku

Krzysztof Jakubowski

Prezes Fundacji Wolności

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy