Zostań wolontariuszem Fundacji Wolności

No Comments

Kim jesteśmy
Nasza fundacja zajmuje się edukacją ekonomiczną i działaniami na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Kilka konkretów o nas:

  • Jesteśmy lokalną organizacją typu watch-dog (prowadzimy Badanie Aktywności Radnych, Monitoring Funduszu Korkowego, Monitoring Sportu).
  • Dążymy do większej partycypacji (Budżet Obywatelski, Inicjatywa Lokalna)
  • Szerzymy edukację ekonomiczną i postawy przedsiębiorcze (Ekonomia w Działaniu, Studencki Portfel, Postaw na Kredyt Studencki, Liga Cashflow)
  • Działamy na rzecz środowiska akademickiego (Informator Akademikowy)

Kogo szukamy
Zapraszamy do współpracy przede wszystkim osoby młode – licealistów i studentów. Osoby ambitne i chcące rozwijać swoje pasje, związane z działalnością społeczną, wiedzą o społeczeństwie, ekonomią, przedsiębiorczością, pracą w organizacjach pozarządowych.

Z nami nauczysz się przygotowywania i koordynacji projektów, poznasz nowych ludzi oraz zdobędziesz doświadczenie w działalności społecznej.

Rozwój jest dla nas koniecznością, dlatego też poświęcamy wiele energii, aby urzeczywistnić postępy wolontariuszy i współpracowników Fundacji. Samodoskonalenie i efektywna współpraca  pozostają podstawą naszej etyki.

Umożliwiamy zaliczenie praktyk studenckich.

Napisz do nas maila wpisując w tytule wiadomości „Wolontariat”: kontakt@fundacjawolnosci.org

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Przeczytaj stronę o „nas”.

Michal konferencja-9773gieldaSzkolenie w projekcie Ekonomia w Działaniu

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy