Podsumowanie pierwszego spotkania

Mieszkańcy mają wpływ na przyszłość dzielnicy                               Propozycje i problemy zgłoszone przez mieszkańców, na spotkaniu w dniu 18 marca 2013:

• Światła na żądanie przy skrzyżowaniu ul. Skrzetuskiego i ul. Juranda,
  • Aby na przejściu przy rondzie obok sklepu Leclerc dłużej świeciło się zielone światło,
  • Zorganizowanie cyklicznych zajęć samoobrony dla kobiet (krav maga),
  • Zorganizowanie zajęć sportowych dla osób starszych,
  • Montaż kamery monitoringu przy skręcie z ul. Juranda do sklepu Leclerc (obok garaży),
  • Budowa ogrodzenia dla domków dla bezdomnych kotów (w celu ochrony przed psami),

Inne uwagi:

• Wykorzystać rezerwę celową w stu procentach,
  • Zaktywizować osoby starsze,
  • Zrealizować kilka projektów mniejszych, ale widocznych,
  • Wydatki na drogi i chodniki to worek bez dna