8 listopada pierwsze posiedzenie komisji RM ds. statutów dzielnic

We środę o godz. 12 w sali nr 3 Ratusza odbędzie się pierwsze spotkanie Komisji Rady Miasta ds. Statutów Jednostek Pomocniczych.

W programie posiedzenia znajduje się tylko jeden punkt, którym jest omówienie harmonogramu pracy Komisji ds. Statutów Jednostek Pomocniczych. Na posiedzenie zaproszono Joannę Żytkowską – Dyrektor Kancelarii Prezydenta miasta Lublin oraz Zbigniewa Dubiela – szefa radców prawnych ratusza.

W skłąd komisji wchodzi pięcioro radnych: Anna Ryfka (przewodnicząca), Bartosz Margul, Monika Orzechowska, Zbigniew Ławniczak oraz Piotr Popiel.