Dołącz do monitoringu kampanii wyborczej

Patrz z nami władzy na ręce – dołącz do monitoringu kampanii wyborczej!

Oferujemy:

• szkolenie wprowadzające,
  • umowę wolontariacką i ubezpieczenie NNW,
  • przejazdy komunikacją miejską na czas monitoringu,
  • wsparcie eksperckie,

Zgłoś się już dziś:

Napisz, w której dzielnicy mieszkasz i dlaczego chcesz wziąć udział w monitoringu:

kontakt@fundacjawolnosci.org

W razie pytań, zadzwoń: 513 97 95 97

Uwaga! Jeśli jesteś członkiem/członkinią partii politycznej lub zamierzasz kandydować w wyborach, nie możesz z nami monitorować kampanii wyborczej.