Postaw na Kredyt Studencki

1 Comment

portfelRozpoczynamy kampanię promującą preferencyjne kredyty studenckie jako źródło pozyskania pieniędzy na własny rozwój dla studentów z niezamożnych rodzin.

Zapraszamy do naszego poradnika poświęconego kredytom studenckim: www.fundacjawolnosci.org/kredytstudencki

Słuchajcie audycji w Radio Centrum (www.centrum.fm) w dwa kolejne piątki: 19 i 26 października tuż przed godziną 13. Przedstawimy tam procedury ubiegania się o kredyt studencki.

• Thomas

Wspaniały pomysł, tylko przy takim poziomie bezrobocia to nawet najbardziej obrotny student nie będzie w stanie spłacać tego kredytu jak mawiał jeden z największych inwestorów w USA mądry człowiek się nie zadłuża jeśli naprawdę nie musi głupi tym bardziej 😀