Postaw na Kredyt Studencki

1 Comment

portfelRozpoczynamy kampanię promującą preferencyjne kredyty studenckie jako źródło pozyskania pieniędzy na własny rozwój dla studentów z niezamożnych rodzin.

Zapraszamy do naszego poradnika poświęconego kredytom studenckim: www.fundacjawolnosci.org/kredytstudencki

Słuchajcie audycji w Radio Centrum (www.centrum.fm) w dwa kolejne piątki: 19 i 26 października tuż przed godziną 13. Przedstawimy tam procedury ubiegania się o kredyt studencki.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

  • Thomas

    Wspaniały pomysł, tylko przy takim poziomie bezrobocia to nawet najbardziej obrotny student nie będzie w stanie spłacać tego kredytu jak mawiał jeden z największych inwestorów w USA mądry człowiek się nie zadłuża jeśli naprawdę nie musi głupi tym bardziej 😀

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy