Wyniki głosowania

No Comments

Projekty, które zdobyły wystarczającą liczbę głosów, aby zostać wybrane do sfinansowania:

Projekty Dużepobierz listę

D-40 Rewitalizacja ul. Różanej – 6106 głosów. Dzielnica Czuby Północne. Wykonanie nowego dywanika asfaltowego, wymiana krawężników, remont chodników i zatok parkingowych oraz budowa nowych miejsc postojowych na ul. Różanej. Zobacz opis projektu. Projekt popierany przez Spółdzielnię Mieszkaniową Czuby.

D-20 Aktywny Student – 6034 głosy. Całe miasto. Projekt jest skierowany do studentów uczelni posiadających siedzibę na terenie Miasta Lublin. Zakłada realizację zajęć sportowo-rekreacyjnych w ciągu dwóch semestrów (letni i zimowy) na pięciu największych uczelniach w Lublinie.

D-19 Wirtualny Uniwersytet dla każdego – 5736 głosów. Całe miasto. Projekt ma na celu prowadzenie działań edukacyjno-wychowawczych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Powstanie internetowej platformy, na której będą materiały wykładowców i praktyków wszelkich dziedzin oraz osoby, które odniosły sukces (również najlepsi zagraniczni praktycy). Projekt popierany przez AZS.

D-34 Rewitalizacja zespołu boisk sportowych klubu sportowego Lublinianka – 3597 głosów. Projekt popierany przez KS Lublinianka.

D-8 Sygnał od nowa – Kolejny krok w stronę nowoczesnego kompleksu sportowego przy ul. Zemborzyckiej – 3565 głosów. Projekt popierany przez Gimnazjum nr 1.

D-2 Budowa boisk i innych obiektów sportowych na terenie Zespołu Szkół przy ul. Sławinkowskiej – 3097 głosów. Celem projektu jest budowa obiektów sportowych na terenie Zespołu Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 w tym: boiska do piłki nożnej ze sztuczną murawą, boisk wielofunkcyjnych ze sztuczną nawierzchnią do gry w koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego (lub piłki ręcznej), bieżni i skoczni w dal. Projekt popierany przez Zespół Szkół przy ul. Sławinkowskiej.

Projekty Małepobierz listę

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy