Porównanie działalności Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w miastach o statusie wojewódzkim

No Comments

Poniżej zamieszczamy analizę dotyczącą zagadnień związanych z funkcjonowaniem Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w tym: zmian w składach, kosztów wynagrodzeń, liczebności komisji, reprezentacji miejskich radnych, aktywności komisji – w 18 miastach o statusie wojewódzkim.

Analizę wraz z wnioskami i rekomendacjami zamierzamy przesłać do Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ministra Zdrowia oraz Sejmowej Komisji Zdrowia. Wcześniej chcielibyśmy jednak poznać Państwa zdanie na ten temat.

Proszę o przesyłanie ew. uwag w terminie do 20 listopada br. na adres kontakt@fundacjawolnosci.org

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy