Zabierz głos na radzie miasta!

W czwartek 27 czerwca odbędzie się dyskusja nad raportem o stanie miasta Lublin. Każdy z mieszkańców może wziąć w niej udział. Wystarczy zebrać 50 podpisów i złożyć je u przewodniczącego rady miasta do dnia 26 czerwca.

Raport o stanie gminy Lublin znajdziesz w BIPie w zakładce „Rada Miasta”. >> Kliknij tutaj, aby przejść na stronę z raportem <<

Zawiera on trzy elementy:

• sprawozdanie z realizowanych polityk, programów i strategii,
  • informacje o realizacji budżetu obywatelskiego,
  • informacje o stanie realizacji uchwał rady miasta

Aby wziąć udział w debacie, musisz zebrać min. 50 podpisów osób, które popierają Twoje zgłoszenie.

>> Pobierz wzór listy z podpisami <<

Zobacz relację z kon ferencji prasowej ws. udziału mieszkańców w debacie nad raportem o stanie gminy: