Wyniki głosowania mieszkańców przed październikową sesją Rady Miasta

No Com­ments

Czwart­ko­wa sesja Rady Mia­sta będzie zdal­na. Rad­ni będą gło­so­wać sie­dząc w swo­ich domach. Tak samo z domu mogli gło­so­wać miesz­kań­cy. Dzię­ki nasze­mu por­ta­lo­wi www.glosuje.fundacjawolnosci.org, w czte­rech spra­wach, któ­ry­mi zaj­mą się rad­ni.

Tym razem przy­go­to­wa­li­śmy gło­so­wa­nia w spra­wach:
1. Posze­rze­nia Stre­fy Płat­ne­go Par­ko­wa­nia.
2. Wpro­wa­dze­nia opła­ty za korzy­sta­nie z sza­le­tu w Par­ku Ludo­wym.
3. Nada­nia nazwy ron­du w kształ­cie bisz­kop­ta na ul. Cho­iny – im. Mar­ga­ret That­cher.
4. Wydzier­ża­wie­nia tere­nów w oko­li­cy LKJ pod Lubel­ską Aka­de­mię Fut­bo­lu.

Co cie­ka­we, gło­sy miesz­kań­ców roz­dzie­li­ły się nie­mal po rów­no.

- Czy jesteś za posze­rze­niem stre­fy płat­ne­go par­ko­wa­nia?
28 ZA
22 PRZECIW
1 WSTRZYMAŁ SIĘ

- Czy jesteś za wpro­wa­dze­niem opła­ty za korzy­sta­nie z sza­le­tu w Par­ku Ludo­wym?
23 ZA
25 PRZECIW
1 WSTRZYMAŁ SIĘ

- Czy jesteś za wydzier­ża­wie­niem tere­nów wokół LKJ dla Lubel­skiej Aka­de­mii Fut­bo­lu?
23 ZA
20 PRZECIW
7 WSTRZYMAŁO SIĘ

- Czy jesteś za nada­niem ron­du w kształ­cie bisz­kop­ta na ul. Cho­iny – im. Mar­ga­ret That­cher
30 ZA
20 PRZECIW
7 WSTRZYMAŁO SIĘ

Wyni­ki są też dostęp­ne na stro­nie www.glosuje.fundacjawolnosci.org.

Pre­zes zarzą­du Fun­da­cji Wol­no­ści. Absol­went Szko­ły Lide­rów Spo­łe­czeń­stwa Oby­wa­tel­skie­go oraz 6 edy­cji Pro­gra­mu Mene­dże­ro­wie NGO. Wię­cej o mnie na www.krzysztofjakubowski.pl

Misją Fun­da­cji Wol­no­ści jest spo­łecz­na kon­tro­la prze­strze­ga­nia pra­wa i dąże­nie do jako­ścio­wych zmian dzia­łal­no­ści orga­nów wła­dzy publicz­nej, w inte­re­sie oby­wa­te­li. Chce­my by miesz­kań­cy Lubli­na real­nie decy­do­wa­li o tym, co się dzie­je w mie­ście.

Czy jesteś świad­kiem prze­wi­nie­nia urzęd­ni­ków w Lubli­nie? A może pró­bu­jesz zdo­być ogól­no­do­stęp­ne infor­ma­cje w urzę­dzie, ale są zata­ja­ne? Pomo­że­my Ci!

Dba­my o przej­rzy­stość naszej stro­ny. Wszyst­kie star­sze wpi­sy odnaj­dziesz w archi­wum aktu­al­no­ści.

Zobacz wszyst­kie wpi­sy