Pierwszy roczek

No Comments

Wyroznienie za udział w akcji "Masz Głos" 2012Dziś mija rok od powstania Fundacji Wolności. W tym czasie wydaliśmy Informator Akademikowy, przygotowaliśmy cykl audycji ekonomicznych „Studencki Portfel” w Radio Centrum, zorganizowaliśmy Ligę Cashflow, koordynowaliśmy projekt Ekonomia w Działaniu, przeprowadziliśmy monitoring funduszu korkowego i monitoring sportu w Lublinie, Badanie Aktywności Radnych, podjęliśmy działania na rzecz popularyzacji idei budżetu obywatelskiego w Lublinie, działamy na rzecz wprowadzenia inicjatywy lokalnej, zorganizowaliśmy Święto Samorządu Lokalnego.

Na nasze działania nie dostaliśmy ani złotówki z budżetu miasta. Otrzymaliśmy wyróżnienie za udział w ogólnopolskiej akcji „Masz Głos, Masz Wybór”.

Przez ten czas ukazały się 33 materiały w lokalnych mediach dot. naszych działań, na Fb lubi nas 625 osób a prawie 5,5 tys. odwiedziło naszą stronę internetową.

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy