Obywatelski Monitoring Sportu

No Comments

Obywatelski Monitoring SportuFundacja Wolności znalazła się w gronie 16 organizacji z całej Polski, które przeszły rekrutację i zostały wybrane do realizacji obywatelskiego monitoringu sportu. W dniach 14-16 września weźmiemy udział w pierwszym z dwóch szkoleń nt. tego zadania.

Naszym celem będzie sprawdzenie jak miasto Lublin wydaje pieniądze na sport, kto z nich korzysta, jakie są źródła finansowania sportu w mieście, czy urząd miasta robi to prawidłowo. Obywatelski Monitoring Sportu jest realizowany przez Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich, przy wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego.

Nasza fundacja bierze już udział w innym zadaniu strażniczym – „Fundusz Korkowy”

Prezes zarządu Fundacji Wolności. Absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (2009). Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin w latach 2014-2016.

O Fundacji Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście.

Czy jesteś świadkiem przewinienia urzędników w Lublinie? A może próbujesz zdobyć ogólnodostępne informacje w urzędzie, ale są zatajane? Pomożemy Ci!

Dbamy o przejrzystość naszej strony. Wszystkie starsze wpisy odnajdziesz w archiwum aktualności.

Więcej nowych wpisów w aktualnościach

Zobacz wszystkie wpisy