Znamy listę wszystkich zgłoszonych projektów

Prezentujemy listę wszystkich zgłoszonych projektów do budżetu obywatelskiego w Lublinie. W sumie zgłosiliśmy 332 projekty, w tym 69 dużych (od 0,5 do 1,5 mln zł) i 262 małe (do 0,5 mln zł). Wszystkie projekty zostaną zweryfikowane pod względem formalno-prawnym przez odpowiednich urzędników w terminie do 29 sierpnia.

Jeden z projektów małych (M-6) został przeniesiony do projektów dużych, więc numeracja uwzględnia jeden „pusty” numer.

Głosowanie odbędzie się na przełomie września i października.

LISTA ZGŁOSZONYCH PROJEKTÓW DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO W LUBLINIE WRAZ Z OPISAMI (plik pdf)