Ruszył Lubelski Latarnik Wyborczy

Fundacja Wolności przygotowała Lubelski Latarnik Wyborczy, którzy pomoże porównać mieszkańcom Lublina swoje poglądy na rozwój miasta ze stanowiskiem wszystkich sześciorga kandydatów na urząd prezydenta miasta.

Aby wypełnić test, przejdź do strony fundacjawolnosci.org/latarnik

Wcześniej przygotowaliśmy 22 pytania zamknięte, które wysłaliśmy do kandydatów/kandydatek.

Celem latarnika wyborczego jest lepsze poznanie poglądów kandydatów na sprawy ważne dla rozwoju miasta i jakości życia mieszkańców – mówi Krzysztof Jakubowski z Fundacji Wolności.