Obywatelski Monitoring Sportu

Obywatelski Monitoring SportuFundacja Wolności znalazła się w gronie 16 organizacji z całej Polski, które przeszły rekrutację i zostały wybrane do realizacji obywatelskiego monitoringu sportu. W dniach 14-16 września weźmiemy udział w pierwszym z dwóch szkoleń nt. tego zadania.

Naszym celem będzie sprawdzenie jak miasto Lublin wydaje pieniądze na sport, kto z nich korzysta, jakie są źródła finansowania sportu w mieście, czy urząd miasta robi to prawidłowo. Obywatelski Monitoring Sportu jest realizowany przez Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich, przy wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego.

Nasza fundacja bierze już udział w innym zadaniu strażniczym – „Fundusz Korkowy”