„Rady Dzielnic dla nas, czy my dla nich?” – zapraszamy na spotkanie

Fundacja Wolności zaprasza na spotkanie nt. „Rady Dzielnic dla nas czy my dla nich” – o utrzymywaniu więzi z mieszkańcami przez Rady Dzielnic. O tym jak jest oraz co robić, aby było lepiej.

Odbędzie się ono we środę 11 marca o godz. 17 w restauracji „Zielony Talerzyk” przy ul. Królewskiej 3.

Swoimi uwagami podzielą się zaproszeni eksperci:
dr Andrzej Juros – prowadzi badania z organizowania społeczności lokalnych,
Adam Głowacz – zasłużony społecznik, jeden z inicjatorów powstania rad dzielnic w Lublinie,

Zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa oraz dyskusji. To ostatnia szansa aby porozmawiać nt. funkcjonowania rad dzielnic przed niedzielnymi wyborami.

Strona wydarzenia