Liga Cashflow

PROJEKT

Co tu znajdziesz?

Projekt zakończony

Dziękujemy za udział

Cashflow to gra planszowa, która poprzez symulacje realnych zdarzeń przygotowuje do inwestowania prawdziwych pieniędzy. Uczy kontroli nad osobistymi wydatkami. Stawia przed graczem wyzwania i poszerza inteligencję finansową. Gra zapoznaje z podstawowymi pojęciami z zakresu bankowości i finansów oraz rozwija zdolności biznesowe. Cashflow 202, będąca rozszerzeniem podstawowej wersji gry, uczy zaawansowanych strategii inwestycyjnych stosowanych w biznesie i na giełdzie.

Lubelska Liga Cashflow już się zakończyła. Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu – w każdy wtorek o godz. 18.15 w sali A5 na Wydziale Ekonomicznym UMCS oraz w każdy czwartek o godz. 17 w klubokawiarni Archiwum. Aby zagrać, należy potwierdzić swój udział najpóźniej na dzień przed danym spotkaniem.

Poza warsztatami odbędą się również dwa szkolenia o tematyce ekonomicznej.

Za udział w każdym warsztacie uczestnik otrzyma punkty (od 1 do 4):

1 pkt. za sam udział w spotkaniu,
2 pkt. jeśli wyjdzie z wyścigu szczurów,
3 pkt. jeśli wygra na szybkim torze,
dodatkowo 1pkt. dla osoby, która pierwsza wygra na szybkim torze,
dodatkowo 2 pkt. za udział w szkoleniach.

Na podstawie punktów uzyskanych na wszystkich warsztatach i szkoleniach zostanie wyłoniony zwycięzca Ligi Cashflow, który otrzyma w nagrodę dysk zewnętrzny SAMSUNG M3 Portable 500 GB (z trzyletnią gwarancją).dysk samsung m3

Nagrodą za drugie miejsce będzie planszowa gra ekonomiczna Pret-a-Portet (gra symulująca prowadzenie przedsiębiorstwa i zarządzanie funduszami firmy, powstała we współpracy z NBP).

pret a porterZa zajęcie trzeciego miejsca uczestnik otrzyma planszową grę licytacyjną Modern Art (gra polega na licytowaniu i handlowaniu dziełami sztuki, uczy umiejętności negocjacyjnych).

modern art

 

Fundacja Banku Zachodniego WBKLiga Cashflow jest wspierana finansowo przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

Partnerami projektu są Fantasy Park w Lublinie, klubokawiarnia Archiwum oraz Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu UMCS.

Znajdziesz nas również na Fb: www.facebook.com/CashflowwLublinie

Zapisz się na newsletter:

Więcej naszych projektów

Zobacz wszystkie