Webinarium "Jawna Gmina"
Formularz zgłoszeniowy na webinarium "Jawna Gmina", które odbędzie się przez aplikację Google Meets (nie trzeba nic instalować, do udziału wystarczy mikrofon i słuchawki lub głośniki). Poza prezentacją narzędzia do monitorowania gmin, zaprezentujemy dobre praktyki w zakresie przejrzystości w samorządach.
Więcej informacji o projekcie na stronie www.flop.lublin.pl.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zgłaszam się na webinarium w dniu (proszę wybrać jeden termin): *
Webinaria "Jawna Gmina" są realizowane w ramach projektu "Zwiększenie dostępu Organizacji Strażniczych do danych dostępnych online dotyczących wdrażania prawa na poziomie krajowym" POWR.02.16.00-00-0061/17 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest realizowany przez Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych (Lider Projektu) w partnerstwie z Fundacją Wolności (Partner Projektu).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Wolności. Report Abuse