Czy rady dzielnic mają znaczenie? zapraszamy na spotkanie

Serdecznie zapraszamy na kawiarenkę obywatelską nt. „Czy rady dzielnic Kawiarenka nt. rad dzielnicmają znaczenie?”
Spotkanie rozpocznie się we środę 2 marca o godz. 17.15 w bibliotece Biblio przy ul. Szaserów 13-15.

W dyskusji udział wezmą:
dr Monika Sidor (Wydział Politologii UMCS)
Marta Wcisło (Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Lublin)
Radosław Osiak (Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Sławinek)

Chcemy porozmawiać o tym, czy rady dzielnic w ogóle mają znacznie dla mieszkańców Lublina a jeśli jest ono niewielkie, to co zrobić aby je zwiększyć.

Prosimy o rejestrację udział w kawiarence.

Po spotkaniu zapraszamy na drobny poczęstunek. Spotkanie odbywa się pod patronatem Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Przebieg spotkania będzie nagrywany.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Jawny Lublin – monitoring funkcjonowania rad dzielnic w Lublinie” wspólfinansowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.