Zostań wolontariuszem Fundacji Wolności

Kim jesteśmy
Nasza fundacja zajmuje się edukacją ekonomiczną i działaniami na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Kilka konkretów o nas:

• Jesteśmy lokalną organizacją typu watch-dog (prowadzimy Badanie Aktywności Radnych, Monitoring Funduszu Korkowego, Monitoring Sportu).
  • Dążymy do większej partycypacji (Budżet Obywatelski, Inicjatywa Lokalna)
  • Szerzymy edukację ekonomiczną i postawy przedsiębiorcze (Ekonomia w Działaniu, Studencki Portfel, Postaw na Kredyt Studencki, Liga Cashflow)
  • Działamy na rzecz środowiska akademickiego (Informator Akademikowy)

Kogo szukamy
Zapraszamy do współpracy przede wszystkim osoby młode – licealistów i studentów. Osoby ambitne i chcące rozwijać swoje pasje, związane z działalnością społeczną, wiedzą o społeczeństwie, ekonomią, przedsiębiorczością, pracą w organizacjach pozarządowych.

Z nami nauczysz się przygotowywania i koordynacji projektów, poznasz nowych ludzi oraz zdobędziesz doświadczenie w działalności społecznej.

Rozwój jest dla nas koniecznością, dlatego też poświęcamy wiele energii, aby urzeczywistnić postępy wolontariuszy i współpracowników Fundacji. Samodoskonalenie i efektywna współpraca  pozostają podstawą naszej etyki.

Umożliwiamy zaliczenie praktyk studenckich.

Napisz do nas maila wpisując w tytule wiadomości „Wolontariat”: kontakt@fundacjawolnosci.org

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Przeczytaj stronę o „nas”.

Michal konferencja-9773gieldaSzkolenie w projekcie Ekonomia w Działaniu