Krzysztof Kowalik

Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej na kierunku Budownictwo specjalność drogi i mosty. Jeszcze w trakcie studiów aktywnie działałem będąc m.in. przewodniczącym Rady Studentów na swoim wydziale, przewodniczącym Koła Naukowego Drogowców i Mostowców, członkiem Senatu Politechniki.

Ponadto od wielu lat jestem członkiem Porozumienie Rowerowego (w ramach Towarzystwa dla Natury i Człowieka) działającego na rzecz ułatwiania poruszania się rowerem po mieście, gdzie na bieżąco monitoruję miejskie inwestycje drogowe oraz służę wiedzą techniczną i prawną.

W Fundacji Wolności pomagam w sprawach związanych z dostępem do informacji publicznej, w szczególności w aspekcie wydatkowania pieniędzy publicznych… Stąd też w ramach Fundacji w 2014 roku prowadziłem monitoring funduszu korkowego w Lublinie. Od 2016 roku jestem Członkiem Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin.

What clients say

See all testimonials