Zaczynamy monitoring JST pod kątem dostosowania do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnością

Fundacja Wolności jest partnerem w projekcie „Lubelskie Gwarancje na Start – monitoring jednostek administracji publicznej w województwie lubelskim pod kątem dostosowania do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych”.

Celem głównym projektu jest wzrost poziomu monitoringu zadań 56 jednostek administracji rządowej i samorządowej na terenie woj. lubelskiego pod kątem dostosowania do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, jako istotnego czynnika zwiększenia zdolności podmiotów polityk publicznych do wdrażania postanowień Konwencji.

Fundacja Wolności odpowiada za część projektu dot. przeprowadzenia monitoringu jednostek samorządu terytorialnego.

W dniu 25 kwietnia w Biuletynie Informacji Publicznej ogłosiliśmy zapytanie ofertowe w sprawie wyłonienie ekspertów ds. monitoringu. Zapraszamy do zapoznania się i złożenia oferty.