Twój portfel

Od początku października na antenie Radia Centrum pojawiła się nowa audycja. „Twój Portfel” – bo taki nosi tytuł, to coś w sam raz dla studentów. Każdy odcinek będzie trwał ok. 10 minut i będzie poruszał tematy związane ze studenckimi finansami.

Audycję wspólnie prowadzą Krzysztof Jakubowski – Prezes Zarządu Fundacji Wolności oraz Piotr Nowak – dziennikarz Radia Centrum. Program będzie emitowany w każdy piątek, między godziną 12 a 13.

Pierwszy odcinek, który będzie można usłyszeć już jutro, tj. 5 października, będzie poświęcony bankomatom oraz alternatywnym sposobom wypłaty gotówki (temat szczególnie istotny dla mieszkańców osiedla akademickiego, na którym nie ma bankomatów).

Pamiętaj, nastaw radio na 98.2 FM lub słuchaj na www.centrum.fm.