Szukamy dziennikarzy obywatelskich

Niezależny portal informacyjny JawnyLublin.pl poszukuje pracowników na stanowisko: Dziennikarz
Zadania:
1. Samodzielne tworzenie artykułów prasowych
2. Przygotowywanie materiałów do publikacji
3. Zbieranie informacji na potrzeby redakcji
4. Obsługa systemu zarządzania treścią
Oczekiwania:
1. Umiejętność pisania artykułów prasowych
2. Odwaga i kreatywność
3. Obsługa narzędzi internetowych
4. Optymizm i komunikatywność
1. Wynagrodzenie zależne od efektywności
2. Elastyczny system pracy
3. Szkolenia i rozwój zawodowy
4. Realny wpływ na rozwój regionu
Aplikacje, zawierające CV oraz artykuł (temat dowolny, gotowy do publikacji na jawnylublin.pl), prosimy przesyłać do 30/11/2016 r. na adres:
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”