Informator Akademikowy

Co tu znajdziesz?

Informator Akademikowy 2012 okładkaW 2012 roku ukazała się już druga edycja lubelskiego Informatora Akademikowego. Tym razem w nakładzie 2500 sztuk oraz dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Informator Akademikowy to bezpłatny przewodnik dla studentów po osiedlu akademickim UMCS w Lublinie. Zawiera informacje o akademikach, wzory podań, plan osiedla akademickiego, poradnik medyczny, ofertę spędzania wolnego czasu, informacje o Akademickim Ośrodku Sportowym, Duszpasterstwie Akademickim, komunikacji miejskiej, kredytach studenckich i pomocy socjalnej, porównanie oferty gastronomicznej, regulamin domów studenckich UMCS a na rozluźnienie wywiad z Super Zbieraczem.

Ponadto w Informatorze znajduje się kilka kuponów zniżkowych: do klubokawiarni Archiwum, restauracji Czarcia Łapa, PadBaru oraz karta rabatowa do klubokawiarni Paragraf14 ważna przez rok.

Pobierz wersję elektroniczną Informatora Akademikowego 2012.

Download Campus Guide 2012 – practical guide to the campus of UMCS in Lublin.

Zapisz się na newsletter:

Więcej naszych projektów