Publiczna prezentacja wyników monitoringu rad dzielnic

1 Comment

W piątek 10 czerwca w ratuszu odbyła się publiczna prezentacja oraz dyskusja nt. wyników monitoringu rad dzielnic, który przez ostatnie dwa lata prowadziła Fundacja Wolności wraz z wolontariuszami. Posłuchaj również debaty Radia Lublin. Poniżej pełna publikacja z rekomendacjami dla rad dzielnic:

Wyniki monitoringu rad dzielnic

Wyniki monitoringu rad dzielnic by fundacjawolnosci on Scribd

• Krzysztof Wiśniewski

Bardzo pouczająca lektura, dziękuję za te opracowania!