Porównanie działalności Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w miastach o statusie wojewódzkim

Poniżej zamieszczamy analizę dotyczącą zagadnień związanych z funkcjonowaniem Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w tym: zmian w składach, kosztów wynagrodzeń, liczebności komisji, reprezentacji miejskich radnych, aktywności komisji – w 18 miastach o statusie wojewódzkim.

Analizę wraz z wnioskami i rekomendacjami zamierzamy przesłać do Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ministra Zdrowia oraz Sejmowej Komisji Zdrowia. Wcześniej chcielibyśmy jednak poznać Państwa zdanie na ten temat.

Proszę o przesyłanie ew. uwag w terminie do 20 listopada br. na adres kontakt@fundacjawolnosci.org