Kawiarenka Obywatelska nt. partycypacji

Budżet Obywatelski - konferencjaW piątek w Bibliotece na Felinie odbyła się „Kawiarenka Obywatelska”, poświęcona tematyce partycypacji. Zorganizowało ją Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Swoje prezentacje przedstawili Paweł Prokop – Prezes Fundacji Inicjatyw Menadżerskich (nt. „Partycypacja społeczna – za czy przeciw”) oraz Krzysztof Jakubowski – Prezes Fundacji Wolności (oczywiście nt. idei budżetu obywatelskiego oraz jego pilotażowego projektu w skali Lublina, realizowanego przez naszą Fundację i Radę Dzielnicy Rury).

Prezentacja nt. budżetu obywatelskiego jest dostępna w Internecie pod adresem: