Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Jak korzystać z prawa do informacji publicznej„.

Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się czym jest informacja publiczna, w jaki sposób o nią wnioskować oraz co zrobić w razie problemów z jej uzyskaniem. Każdy otrzyma poradnik dostępu do informacji publicznej.

Zajęcia poprowadzi Krzysztof Kowalik - ekspert Fundacji Wolności ds. informacji publicznej.

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 11 stycznia o godz. 16 w biurze Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych przy Al. Racławickich 22 w Lublinie (sala konferencyjna).

Z uwagi na pojemność sali, w szkoleniu może wziąć udział tylko 12 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

styczeń 11th, 2016 4:00 PM   do   styczeń 12th, 2016 12:00 AM
Telefon komórkowy: 513979597

Rozpowszechnianie:

Zachęcamy wszystkich do podpisywania/wpisywania i udostępniania! Przekaż dalej, daj znać znajomym: Jak korzystać z prawa do informacji - bezpłatne szkolenie

Można również udostępnić poniższy link w wiadomości e-mail lub na stronie internetowej.