„Ekonomia w Działaniu” – zachęcamy do przeczytania folderu

Ekonomia w DziałaniuZachęcamy do zapoznania się z treścią folderu „Ekonomia w Działaniu”, będącego podsumowaniem realizacji przez naszą fundację projektu o tej samej nazwie.

Folder zawiera artykuły autorstwa uczestników projektu, rozwijające poniższe zagadnienia:

Dlaczego edukacja ekonomiczna jest ważna ?
Inwestycje w nieruchomości
Czy patriotyzm gospodarczy ma sens?
Czy wysokie podatki są sprawiedliwe?
Istota Karty Podatkowej
Indywidualne prowadzenie działalności gospodarczej
Psychologia giełdowa

Folder można otworzyć klikając w książkę po prawej. Dla osób szczególnie zainteresowanych mamy egzemplarze wydrukowane. Jeśli chcesz taki dostać, skontaktuj się z nami poprzez adres kontakt@fundacjawolnosci.org.